Specialisté na stěhování firem

Prohlídka ZDARMA, možnost výkupu nábytku

Nemůžete a nechcete si dovolit žádné dlouhé prostoje nebo výpadky? Proto Vám nabízíme stěhování firem, od malých kanceláří až po výrobní závody. My na to máme tým spolehlivých pracovníků, potřebnou techniku a hlavně zkušenosti se stěhováním firem.

Koho se stěhování firem týká?

Všech, kdo chtějí přestěhovat kancelář, malou dílnu, velkou dílnu, obchodní prostory, kancelářské budovy, hotely nebo dokonce výrobní závody. Naše stěhování firem není ničím omezeno, stěhujeme i těžká břemena. Přestěhujeme kompletně Vaše technologie, stroje, nábytek, sklady, zkrátka vše bez čeho nemůžete řádně fungovat. Díky nám poběží chod Vaší firmy takřka bez přerušení.

Co stěhování firem předchází?

Po provedení prohlídky a vypracování seznamu věcí určených ke stěhování, vypracujeme cenovou nabídku. Po jejím odsouhlasení sepíšeme řádnou smlouvu o dílo. Pak už je potřeba, jenom domluvit termín a stěhování firmy provést.

Stěhování firem probíhá takto

  • Provedeme bezplatnou prohlídku stěhovaných prostor naším pracovníkem
  • Vypracujeme seznam věcí určených ke stěhování
  • V případě zájmu, dopravíme s předstihem obalový materiál
  • V den stěhování přistavíme stěhovací vozidlo nebo vozidla, připravené věci naložíme, kdy kancelářskou a výpočetní techniku převážíme samozřejmě zvlášť
  • Po příjezdu na místo určení, nastěhujeme přepravované věci na místa, určená zákazníkem

Jak objednat stěhování firem?

Stačí jen zavolat nebo zadat svůj požadavek na stěhování firmy do poptávkového formuláře. Rádi vyjdeme vstříc všem Vašim požadavkům, a to nejenom při stěhování firmy, ale i při stěhování bytů, těžkých břemen, vyklízecích a úklidových pracích, při odvozu odpadů, starostech o obalový materiál, skladování, sledování zásilek, potřebě kontejnerového stání či kamionové přepravy.


Poptávka stěhování firmy