Zajistíme Vám pronájem nábytku!

Zařizujete si kancelář či jiný prostor a přemýšlíte o pronájmu nábytku? Obraťte se na nás!
Vybavíme Vaše kanceláře nábytkem podle Vašeho výběru, ve stejném dekoru a od stejného výrobce.

Náš bazar kancelářského nábytku nabízí také pronájem kancelářského nábytku – půjčovnu nábytku. Skladem máme kompletní vybavení pro kanceláře jako jsou – kancelářské stoly, kontejnery, skříně, recepce, kartotéky, kancelářské kolečkové a přísedící židle, trezory, regály a pak různé doplňky – koše, tabule, paravany, šanony, pořadače, věšáky.

Cena pronájmu nábytku – půjčení nábytku je počítána dle délky a množství pronajatého nábytku podle potřeby klienta, rádi Vám zdarma provedeme kalkulaci.  Nábytek je možné si prohlédnout v našich skladech pět minut autem od Prahy 9 v Nové Vsi u Prahy.

Pracovní místa vybavíme dle potřeb klienta a po dobu pronájmu zaručujeme servis nábytku. Kancelářský nábytek přivezeme vlastní dopravou, smontujeme a usadíme na místo, které si určíte. Pokud tedy potřebujete nábytek jen na omezenou dobu, nebo máte vaše prostory k užívání na pevně stanovenou dobu a nevíte co poté dělat se zakoupeným nábytkem, pronájem nábytku vyřeší tyto starosti za vás. Pokud potřebujete okamžitý pronájem nábytku kontaktujte nás na telefonu: 778 884 858, případně e- mailu: info@euroboxmovers.cz 

Nezávazná poptávka