Pokud máte doma přebytečný nábytek, který už se Vám nikam nehodí, či máte před sebou stěhování a chcete se ho zbavit, můžete nám ho prodat do bazaru nábytku. Výkup nábytku je praktičtější, než ho dát nenávratně k likvidaci do sběrného dvora. Je to přinejmenším škoda, neboť se může jednat o staré a vzácné kousky, které by mohl někdo ještě využít.

Někdo upřednostní raději moderní minimalismus, jiný je rád obklopený starými věcmi s příběhem. Tento rustikální styl je dnes již také žádaný, proto pokud nepatříte mezi jeho obdivovatele, přenechejte ho větším nadšencům.

Na kvalitě záleží

Starožitný nábytek nemusí být pouze starý stovky let, ale může se jednat také o nábytek z druhé poloviny minulého století. Roli při výkupu hraje také to, jak zachovalý nábytek je. Pokud se s ním zacházelo šetrně a je v kvalitním stavu, můžete za něj dostat i nemalé částky. Kvalitu nábytku ale posuzují specializovaní pracovníci, kteří se tímto nábytkem zabývají.

Přijímáme nábytek všeho druhu

Samozřejmostí je, že se nemusí jednat jen o starožitnosti. Přijímáme veškerý nábytek, jenže Vám doma překáží. Pokud se stěhujete do nového a chcete si i nový nábytek koupit, prodejte nám svůj starý a my se Vám o něj dobře postaráme. Mezi takovým nábytkem můžou být například:

Jak takový výkup funguje?

Svůj nabízený nábytek vyfoťte a pošlete nám s emailem jeho fotografii s popisem a značkou výrobce zmíněného nábytku. Vhodné je také nábytek změřit a napsat, kolik kusů byste nám prodali. Náš manažer Vám pošle předběžnou cenovou nabídku na daný nábytek. Pokud byste měli nábytku více, je vhodné kontaktovat speciálního manažera výkupu nábytku a dohodnout si s ním návštěvu ve společnosti. Zde Vám následně bude vypočtena kalkulace za výkup.

S profesionály jde vše jednodušeji

Výkup starého nábytku je určitě smysluplný. Byla by přeci škoda vyhodit kus nábytku, který může využít ještě někdo jiný a který bude ozdobou jiného krásného interiéru. Benefitem je to, že za něj ještě něco dostanete, tudíž bude spokojenost na obou stranách. Nebojte se tedy využít této příležitosti a nabídněte nám Váš nábytek. Samozřejmostí je, že jako přepravní společnost si nábytek můžete odvést sami, tudíž to budete mít bez starostí.