Pokud jste uprostřed stěhování či nechcete zbytečně vyhazovat peníze za nový nábytek, který byste stejně po čase prodali, půjčovna nábytku je tou správnou volbou. Je to skvělá cesta, jak ušetřit peníze, které poté můžete vložit do více smysluplných věcí. Nejčastější příčinou, proč si lidé nábytek půjčí, než aby si ho koupili, je:

Nejideálnější volba do kanceláře

Častými klienty naší půjčovny nábytku jsou převážně firmy, pro které je výhodnější si nějaký moderní nábytek vypůjčit. Nová společnost může po přestěhování do nové kanceláře zjistit, že nemá dostatečné vybavení pro své zaměstnance či případné návštěvy klientů. Aby tento problém vyřešili, je rychlou cestou si nábytek jednoduše vypůjčit.

Dalším důvodem, proč si vypůjčit nábytek, je ten, kdy často měníte své zaměstnání, či Vás čeká kariérní růst. Z tohoto důvody se nový nábytek kupovat nevyplatí a je lepší si nějaký vypůjčit. Až se usadíte, pak teprve zvažte a přemýšlejte nad koupí nábytku nového.

Pokud se ve Vašem životě cokoliv změní, jako je například stěhování do nového města, rozvod či jiná nečekaná situace, často se stává, že je zapotřebí spravovat nynější bydliště i to budoucí. V tomto případě je vhodná varianta dočasného vypůjčení nábytku, která určitě stojí za to vyzkoušet.

Co vše se dá půjčit?

V naší půjčovně nábytku se dá vypůjčit všechen kancelářský nábytek, jako je:

Dále také doplňky jako jsou koše, tabule, pořadače nebo věšáky. Cena za pronájem nábytku se odvíjí od množství pronajatého nábytku a od délky doby, po kterou budete mít nábytek pronajatý. V případě pracovních míst poskytneme dle potřeb klienta i servis nábytku. Kancelářský nábytek Vám jako přepravní společnost dovezeme vlastní dopravou, smontujeme a usadíme na místo, které určíte. Jestliže tedy potřebujete nábytek na dobu omezenou, pronájem nábytku vyřeší tyto nepříjemné starosti za Vás.